Zorganizuj warsztaty

Jeżeli w swojej firmie lub instytucji chcesz zorganizować warsztaty związane z odżywianiem dzieci i dorosłych, promowaniem dobrych nawyków żywieniowych adresowane do rodzin, młodzieży, kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób starszych czy osób ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi to zapraszam do kontaktu. 

Dysponuję własnym projektorem i ekranem, a także zapewniam pozostałe akcesoria wykorzystywane w trakcie warsztatów. W zakładce Podstawowe informacje znajdziesz różne propozycje tematyki zajęć, jednakże jeśli chcesz je dostosować np. do specyfiki swojego projektu, miejsca lub grupy, to z pewnością uda się opracować interesujący, dopasowany do Twoich potrzeb program. 

Jeżeli więc dysponujesz miejscem, w którym można zorganizować warsztaty, to o resztę nie musisz się martwić. Pomogę również w promocji wydarzenia. Jeśli chcesz zorganizować warsztaty, ale nie masz gdzie tego zrobić, to i tak daj znać – z pewnością uda się razem znaleźć rozwiązanie. W sezonie zajęcia mogą także odbywać się w plenerze. 

Możesz także zostać współorganizatorem warsztatów, w sytuacji, gdy nie udało Ci się zapisać na interesujące Cię zajęcia lub na tę chwilę nie ma jeszcze zaplanowanego dla nich terminu (zajrzyj do zakładki Zbliżające się warsztaty lub na mojego Instagrama i Facebooka). Zbierz grupę chętnych osób (minimalna liczba uczestników uzależniona jest od rodzaju warsztatów) i skontaktuj się ze mną. Spotkanie, które dostarczy Wam wielu cennych i przydatnych informacji na temat żywienia. 

Napisz na adres kontakt@paulinakonkiewicz.pl, skontaktuj się poprzez zakładkę Napisz do mnie lub zadzwoń pod numer +48 537 102 275, a z pewnością uda nam się razem zorganizować ciekawe i wartościowe wydarzenie, które będzie satysfakcjonujące dla grupy, do której chcesz trafić.