Zapisz się

Tutaj możesz dokonać zapisu na wybrane warsztaty. W tym celu napisz mail pod adres kontakt@paulinakonkiewicz.pl (lub skorzystaj z formularza dostępnego w zakładce Napisz do mnie) i zamieść w nim:

– tytuł warsztatu, który Cię interesuje,
– datę (jeśli zaplanowanych jest kilka terminów danego warsztatu – w tym celu zajrzyj do zakładki Zbliżające się warsztaty),
– Twoje dane: imię i nazwisko wraz z numerem telefonu.

W tytule maila wpisz, którego warsztatu dotyczy wiadomość.

W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz potwierdzenie zapisu (bądź w przypadku braku miejsc propozycję udziału w innym terminie) i dane niezbędne do uiszczenia opłaty za udział.

Jeżeli nie udało Ci się zapisać na wybrany przez Ciebie warsztat z powodu braku miejsc, to pamiętaj, że z z chęcią przeprowadzę go ponownie, jeśli tylko zbierze się odpowiednia liczba chętnych. Zapytaj znajomych czy też są zainteresowaną daną tematyką, a z pewnością uda nam się ustalić odpowiedni termin. Po więcej informacji zajrzyj do zakładki Kontakt. Zapraszam także do śledzenia mojego profilu na Instagramie i Facebooku, a także śledzenia mojej strony, gdzie znajdziesz bieżące informacje na temat zaplanowanych warsztatów.

Więcej informacji na temat przebiegu i tematyki warsztatów znajdziesz w zakładce Podstawowe informacje.