Podstawowe informacje

Chcesz ciekawie i miło spędzić czas, a jednocześnie zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe – Twoje i Twoich bliskich? Weź udział w warsztatach, podczas których poruszam wiele interesujących i ważnych zagadnień z zakresu dietetyki rodzinnej czy klinicznej.

W trakcie zajęć opowiadam o praktycznych aspektach poruszanych zagadnień i staram się wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Ważnym elementem warsztatów jest także wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie.  

Moje zajęcia adresowane są do rodziców, kobiet w ciąży, karmiących i w trakcie połogu, seniorów czy wszystkich tych, którzy poprzez właściwe odżywianie chcą czuć się dobrze, pozbyć się zbędnych kilogramów czy zadbać o formę. Część warsztatów jest adresowana również do dzieci – w trakcie ich trwania poprzez zabawę wspieram pozytywne podejście do jedzenia.

Podczas warsztatów poznasz odpowiedź na pytanie takie jak m.in.:

– Jak przekonać resztę domowników do zmiany nawyków żywieniowych?
– Jak zacząć zmieniać dietę swoją i bliskich?
– Dlaczego dobry plan to połowa sukcesu także podczas wprowadzania zmian w diecie?
– Na co zwracać uwagę podczas zakupów?
– Jak czytać etykiety, aby kupować świadomie?
– Jak uniknąć stresu w trakcie rozszerzania diety dziecka?
– Jak przekonać niejadka do jedzenia?
– Jak znajdować zdrowe zamienniki i wykorzystywać sezonowe produkty?

Warsztaty kierowane są nie tylko do indywidualnych uczestników, ale również rodzin i grup (np. wspólnie uprawiających aktywność fizyczną). Zajrzyj do zakładki Zorganizuj warsztaty, jeśli należysz do koła zainteresowań czy innej grupy i chcesz, aby odwiedził Was dietetyk rodzinny. Jestem otwarta na stworzenie warsztatów o tematyce dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Informacje o zbliżających się warsztatach znajdziesz tutaj. Zapisz się na interesujące Cię zajęcia i poszerz swoją wiedzę w inspirujący oraz przyjemny sposób.