– Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo (zajrzyj do zakładki Kontakt) i określ, jaki rodzaj współpracy Cię interesuje.

– W wiadomości zwrotnej wysłanej na Twój adres e-mail otrzymasz formularz wywiadu żywieniowego, w którym poproszę Cię o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań (dotyczących m.in. aktualnych nawyków żywieniowych, stanu zdrowia, aktywności fizycznej czy oczekiwań, co do naszej współpracy). Informacje te pomogą lepiej poznać zagadnienie, z którym się do mnie zwracasz i jednocześnie w możliwie najlepszy oraz najbardziej precyzyjny sposób dopasować porady do Twoich potrzeb.

– Jeśli okaże się, że dana kwestia wymaga skorzystania z aktualnych wyników badań, to poinformuję Cię o tym.

– W czasie pierwszej konsultacji porozmawiamy o Twoich aktualnych nawykach żywieniowych, stanie zdrowia i trybie życia. Omówimy także wypełniony przez Ciebie formularz wywiadu żywieniowego i określimy cele oraz przebieg dalszej współpracy. W czasie konsultacji stacjonarnej zostanie wykonana także analiza składu ciała.

– Jeżeli współpraca obejmuje również przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego, zostanie on przesłany drogą mailową w ciągu 4 dni od pierwszej konsultacji.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z przygotowaniami i przebiegiem konsultacji, to napisz do mnie lub zadzwoń. Z chęcią udzielę na nie odpowiedzi. Zajrzyj również do regulaminu konsultacji w celu zapoznania się ze wszystkimi szczegółami współpracy.