Plany dla przedszkoli, instytucji i firm

Prawidłowe nawyki żywieniowe kształtują się już od najmłodszych lat. Dlatego bardzo ważne jest, aby również w żłobkach, przedszkolach czy szkołach dzieci i młodzież miała dostęp do zdrowych posiłków. Jako dietetyk rodzinny mogę pomóc w opracowaniu planu posiłków dla Twojego żłobka, przedszkola lub szkoły.

Właściwa i zbilansowana dieta jest również bardzo ważna nie tylko w trakcie nauki, ale również w pracy. Daje ona zapas niezbędnej energii, poprawia koncentracje i zapewnia dobre samopoczucie. Dlatego z chęcią przygotuję indywidualny plan żywieniowy dla pracowników Twojej instytucji lub firmy.

Opracowywane jadłospisy uwzględniają przy tym zasady prawidłowego odżywiania, normy żywieniowe, pory roku i ewentualne nietolerancje czy preferencje podopiecznych oraz pracowników. Ponadto są one zgodne z zasadami żywienia zbiorowego.

Jeśli prowadzisz placówkę oświatową, instytucję czy firmę, to istnieje możliwość przeprowadzenia w niej warsztatów dla dzieci, młodzieży i pracowników. Dzięki przekazywaniu wiedzy w przystępnej i atrakcyjnej formie, spotkanie to będzie miało nie tylko charakter edukacyjny, ale również będzie zacieśniało więzi pomiędzy członkami danej organizacji. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Zorganizuj warsztaty.

Skontaktuj się ze mną w celu poznania szczegółów oferty dopasowanej do potrzeb Twojego żłobka, przedszkola, szkoły, instytucji czy firmy.