Strona Główna Robocza

O mnie

…..

Nazywam się Paulina Konkiewicz i jestem dietetykiem. Zajmuję się dietetyką rodzinną, konsultacjami indywidualnymi, prowadzeniem warsztatów, szkoleń i pozytywną edukacją żywieniową. Prywatnie jestem mamą małego poszukiwacza smacznych przygód, pasjonatką zdrowego odżywiania, domowego gotowania i rodzinnych posiłków.

…..

Interesuję się zagadnieniami związanymi z odżywianiem dzieci i osób dorosłych. Moją misją jest promowanie dobrych nawyków żywieniowych całej rodziny. Pracuję z rodzinami i wspieram rodziców, którzy chcą zadbać o prawidłowe kształtowanie nawyków żywieniowych swoich dzieci. Prowadzę również konsultacje dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i osób o specjalnych potrzebach żywieniowych. W tym obszarze na moim blogu publikuję artykuły i umieszczam inspiracje oraz przepisy na posiłki dla małych i dużych.

…..ff

W swojej pracy staram się łączyć aktualne zalecenia z indywidualnymi potrzebami każdej osoby. Bardzo ważne jest dla mnie wsłuchanie się we wszystkie aspekty zagadnienia, z którym zgłaszasz się do mnie. Liczne praktyki i własne doświadczenie jako dietetyk pozwalają mi formułować zalecenia, akcentując przy tym ich kwestie praktyczne. Organizuję warsztaty i szkolenia oraz prowadzę indywidualne konsultacje online. 

Oferta

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale wydaje Ci się to trudne i wymagające wyrzeczeń? Pragniesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju? Rozszerzasz dietę i chcesz mieć pewność, iż robisz to dobrze, radząc sobie przy tym z napotkanymi wyzwaniami? Przygotowujesz się na przyjście na świat Twojej pociechy lub w trakcie laktacji i połogu chcesz zadbać o siebie? A może poszukujesz porady i opieki dla osoby ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi lub chorej? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi tak lub masz ich więcej, to jestem po to, aby Ci pomóc. Jeżeli zależy Ci na zmianie sposobu odżywiania Twojego lub całej Twojej rodziny, to razem możemy nad tym popracować. Jako dietetyk rodzinny kieruję się zasadą, iż potrzeby każdej osoby są bardzo zindywidualizowane i właśnie na nich opieram każdą konsultację. Poza profesjonalną poradą wykonam również rozbudowaną analizę składu Twojego ciała, a także otrzymasz: niezbędne, przystępnie przygotowane materiały z informacjami i planem żywieniowym.
Chcesz ciekawie i miło spędzić czas, a jednocześnie zdobyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe – Twoje i Twoich bliskich? Weź udział w warsztatach, podczas których poruszam wiele interesujących i ważnych zagadnień z zakresu dietetyki rodzinnej czy klinicznej. W trakcie zajęć opowiadam o praktycznych aspektach poruszanych zagadnień i staram się wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Ważnym elementem warsztatów jest także wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie. Moje zajęcia adresowane są do rodziców, kobiet w ciąży, karmiących i w trakcie połogu, seniorów czy wszystkich tych, którzy poprzez właściwe odżywianie chcą czuć się dobrze, pozbyć się zbędnych kilogramów czy zadbać o formę. Część warsztatów jest adresowana również do dzieci – w trakcie ich trwania poprzez zabawę wspieram pozytywne podejście do jedzenia.

W czym mogę Ci pomóc?


w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych dzieci i całej rodziny,

w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych dzieci i całej rodziny,

w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych dzieci i całej rodziny,

w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych dzieci i całej rodziny,

w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych dzieci i całej rodziny,

w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych dzieci i całej rodziny,
Zadzwoń do mnie!
Konsultacje online!
A dlaczego by nie?

Kontakt

mgr Paulina Konkiewicz

Telefon: 725 183 716

@: kontakt@paulinakonkiewicz.pl