Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale wydaje Ci się to trudne i wymagające wyrzeczeń? Pragniesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do rozwoju? Rozszerzasz dietę i chcesz mieć pewność, iż robisz to dobrze, radząc sobie przy tym z napotkanymi wyzwaniami? Przygotowujesz się na przyjście na świat Twojej pociechy lub w trakcie laktacji i połogu chcesz zadbać o siebie? A może poszukujesz porady i opieki dla osoby ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi lub chorej? 

Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi tak lub masz ich więcej, to jestem po to, aby Ci pomóc. Jeżeli zależy Ci na zmianie sposobu odżywiania Twojego lub całej Twojej rodziny, to razem możemy nad tym popracować. Jako dietetyk rodzinny kieruję się zasadą, iż potrzeby każdej osoby są bardzo zindywidualizowane i właśnie na nich opieram każdą konsultację. Poza profesjonalną poradą wykonam również rozbudowaną analizę składu Twojego ciała, a także otrzymasz: niezbędne, przystępnie przygotowane materiały z informacjami i planem żywieniowym.

W czym mogę Ci pomóc:

– w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych dzieci i całej rodziny,

– we wprowadzeniu planu zdrowego odżywiania,

– w dopasowaniu planu odżywiania do konkretnych dolegliwości, tak aby wspomóc proces leczenia,

– w zapewnieniu właściwej diety dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi,

– wesprzeć w rozszerzaniu diety dziecka,

– zagwarantować prawidłowe odżywianie w trakcie ciąży i karmienia piersią,

– wesprzeć poprzez właściwą dietę Twój powrót do pełni formy w trakcie połogu,

– w zdrowy sposób pozbyć się zbędnych kilogramów,

– zdobyć wiedzę, jak przygotowywać zdrowe posiłki i łatwo urozmaicać dietę,

– motywować na drodze do osiągnięcia zaplanowanego celu.

Aktualnie proponuję konsultacje indywidualne w formie:

Zdalnej:
online, za pośrednictwem e-mail, Skype lub telefonicznie.

Stacjonarnej:
możemy spotkać się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Zdecyduj jaka forma współpracy będzie dla Ciebie odpowiednia. Być może dane zagadnienie można skutecznie omówić zdalnie lub wolisz spotkać się osobiście. Możliwe jest także połączenie obu tych sposobów konsultowania (co przy niektórych problemach mogę zasugerować). Napisz lub zadzwoń, a z pewnością uda się przygotować plan współpracy najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i dyspozycyjności. 

Jako Twój dietetyk rodzinny mogę Ci służyć swoją wiedzą także podczas wspólnych zakupów. Spotkajmy się również na warsztatach. Zachęcam do zapoznania się z moją pełną ofertą w poszczególnych zakładkach.

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące konsultacji indywidualnych: