…..

Nazywam się Paulina Konkiewicz i jestem dietetykiem. Zajmuję się dietetyką rodzinną, konsultacjami indywidualnymi, prowadzeniem warsztatów, szkoleń i pozytywną edukacją żywieniową. Prywatnie jestem mamą małego poszukiwacza smacznych przygód, pasjonatką zdrowego odżywiania, domowego gotowania i rodzinnych posiłków.

…..

Interesuję się zagadnieniami związanymi z odżywianiem dzieci i osób dorosłych. Moją misją jest promowanie dobrych nawyków żywieniowych całej rodziny. Pracuję z rodzinami i wspieram rodziców, którzy chcą zadbać o prawidłowe kształtowanie nawyków żywieniowych swoich dzieci. Prowadzę również konsultacje dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i osób o specjalnych potrzebach żywieniowych. W tym obszarze na moim blogu publikuję artykuły i umieszczam inspiracje oraz przepisy na posiłki dla małych i dużych.

…..ff

W swojej pracy staram się łączyć aktualne zalecenia z indywidualnymi potrzebami każdej osoby. Bardzo ważne jest dla mnie wsłuchanie się we wszystkie aspekty zagadnienia, z którym zgłaszasz się do mnie. Liczne praktyki i własne doświadczenie jako dietetyk pozwalają mi formułować zalecenia, akcentując przy tym ich kwestie praktyczne. Organizuję warsztaty i szkolenia oraz prowadzę indywidualne konsultacje online. 

fot. Mikołaj Konkiewicz

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2016 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka z wynikiem bardzo dobrym. Pracę magisterską obejmującą badania kliniczne i część teoretyczną zrealizowałam na temat „ Ocena wpływu trzymiesięcznej suplementacji preparatem probiotycznym na wybrane parametry gospodarki lipidowej i węglowodanowej”. Publikowałam artykuły m.in. na łamach branżowych czasopism poświęconych medycynie i dietetyce, takich jak np. „Postępy dietetyki w geriatrii i gerontologii” czy popularnych serwisów, takich jak Onet.pl. 

Poza studiami wiedzę i doświadczenie zdobywam w ramach licznych webinariów i szkoleń m.in. „Edukator w cukrzycy”, „Terapia XXI wieku czyli… bakterie, probiotyki, dieta”, a także konferencji takich jak „Z celiakią i dietą bezglutenową na Ty”, „Metodologia badań naukowych”, „Zalecenia kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2018 – Jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania?”, X Konferencja „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych” czy “VI ogólnopolska konferencja naukowa Dietetyka gerontologiczna – wyzwania i szanse”. 

Jako dietetyk odbywałam liczne praktyki na oddziałach szpitalnych, a także zdobywałam doświadczenie w domu opieki społecznej, przedszkolu czy restauracji.

Obecnie mieszkam i pracuję w Poznaniu. Realizuję warsztaty, kursy i konsultacje indywidualne z zakresu dietetyki rodzinnej. Prowadzę bloga i profil na Instagramie pod nazwą ToCoZjemy. 

Zapraszam również na mojego bloga ToCoZjemy i do śledzenia moich profili na Instagramie i Facebooku.

…..

Znajdziesz tam m.in.:

– Wskazówki na temat zdrowego odżywiania całej rodziny przedstawione w prostej i ciekawej formie.

– Dawkę rzetelnej wiedzy potwierdzonej aktualnymi badaniami naukowymi.

– Przepisy na szybkie dania, które gotuję również ja i które możesz przygotować z łatwo dostępnych oraz sezonowych składników.